حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

امکانات ویژه ایران شیمی

امکانات ویژه ایران شیمی:

آگهی رایگان در بازار آنلاین ایران شیمی

خریداران و فروشندگان در ایران شیمی می توانند در بازار آنلاین ، هر گونه آگهی مربوط به درخواست حوزه فعالیت خود را بصورت رایگان ، آگهی کنند.

خدمات تخصصی آنالیزایران شیمی

مشتریان ما می توانند از خدمات تخصصی آنالیز ما که بیش از ۵۰ طبقه تخصصی می باشد ، استفاده کنند.

بازار تهاتر مواد اولیه و محصولات

مشتریان ما می توانند در قسمتی بازار تهاتر که به زودی در سایت ایران شیمی تعبیه می گردد ، کالاها و مواد اولیه مازاد خود را در دو دسته بندی با یکدیگر تهاتر نمایند.

  • مواد اولیه و محصولات دیگر در بازار صنعت خود
  • مواد اولیه و محصولات دیگر در بازار صنعت متفاوت

فرصت های خرید و فروش بازار ایران شیمی

در این بخش تمامی شرکتها و اعضاء ایران شیمی می توانند به صورت رایگان سفارش خرید و یا سفارش فروش بدهند ، علاوه  براینکه آگهی آنها در معرض دید بازدیدکنندگان و فعالین و متقاضیان خود  قرار می گیرد ، می توانند به تبلیغ برند ودیگر محصولات خود بصورت رایگان بپردازند.

فروشگاه ایران شیمی

هر تامین کننده می تواند علاوه بر تبلیغ و آگهی رایگان خود ، از یک قسمت تخصصی که فروشگاه آنلاین شیمی بازار می باشد، کالاهای خود را بفروش برساند که دسترسی آن بصورت مستقیم با آن تامین کننده می باشد.

دریافت تائید هویت تجاری

بخش اعتبار سنجی مجموعه ایران شیمی ، تمامی اعضاء سایت را بنا به درخواست هر شرکت و تامین کننده اعتبار سنجی نموده و برای دیگر همکاران و خریداران فرآیند احراز هویت را آسانتر کرده که این امر باعث می شود که بتوانند در فرآیند انتخاب خود ، بهترین انتخاب را انجام نمایند.

مزایده و مناقصه ایران شیمی

خریداران و فروشندگان می توانند نسبت به خرید ها و فروش های ویژه خود ، مزایده و مناقصه برگزار نمایند و این پیام برای تمامی شرکتهای متقاضی ارسال شده و بصورت ویژه بر روی سایت ایران شیمی قرار خواهد گرفت.

بخش سلف ایران شیمی

تمامی تامین کنندگان و فروشندگان که دارای واحد تولیدی می باشند، می توانند در غالب پیش فروش محصولات خود را در بخش سلف در معرض دید متقاضیان قرار دهند.

ارتباط با ما
تهران - بزرگراه نواب - نرسیده به میدان جمهوری - جنب مترو نواب - برج گردون شمالی - واحد 403
02166847699-66387617-66840483
info@iranchemi.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X