حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

درباره ما

درباره ایران شیمی

ایجاد بازار معاملات کشوری و تسهیل فرایند تجارت الکترونیک

ایران شیمی، به عنوان یکی از اعضای مجموعه های شرکت توسعه تجارت سرافراز، با هدف ایجاد بازار معاملات کشوری، تسهیل فرایند تجارت الکترونیک برای تمامی تامین کنندگان و خریداران ایرانی و از میان برداشتن محدودیت های مالی این حوزه در سال ۱۳۸۹ تاسیس گردید.

آرمان ما معرفی ایران شیمی به عنوان مشتری مدارترین شرکت ایرانی حوزه تجارت الکترونیک می باشد. در این راستا ایران شیمی ضمن اعتبارسنجی شرکت های ایرانی و اختصاص نشان تایید هویت به آن ها با در اختیار گذاشتن صفحه ای اختصاصی به تامین کنندگان معتبر و نیز گسترش قابلیت های منحصر به فرد برای تامین کنندگان و خریداران، دایره خدمات خود را گسترش داده است.

ایران شیمی، معاملات بدون مرز

 

ایران شیمی با توجه به نیاز کسـب و کارها به ارتباط تجاری مناسب با یکدیگر و استفاده از فناوری اطلاعات برای بهبود و تقویت این ارتباط بر بستر وب، بر اساس مدل تجارت بین بنگاهی یا B2B (Business to Business) طراحی و پیاده سازی گردیده است. تجارت بین بنگاهی (B2B) مدلی از تجارت الکترونیک است که نیاز به یک زیرساخت قوی و منسجم برای ایجاد ارتباط بین فروشندگان و خریداران در صنایع گوناگون دارد. در میان انواع مدل های تجارت الکترونیک، تجارت بین بنگاهی (Business to Business) بیشترین حجم مبادلات را در جهان به خود اختصاص داده است، اما پیش از این در ایران توجه قابل ملاحظه ای به آن نشده بود. ایران شیمی وب سایتی تخصصی در زمینه تجارت بین بنگاهی فعال در ایران می باشد که به ترویج تجارت الکترونیک می پردازد. از این رهگذر نه تنها کسب و کارهای بسیاری می توانند تجارت خود را در ورای مرزهای جغرافیایی دنبال کنند، بلکه مدل تازه ای در تامین منابع کسب و کارها و حتی اشخاص ارائه شده است که می تواند نتایج بسیار چشمگیری در فعالیت های تجاری بنگاه ها و افراد به دنبال داشته باشد.

ارتباط با ما
تهران - بزرگراه نواب - نرسیده به میدان جمهوری - جنب مترو نواب - برج گردون شمالی - واحد 403
02166847699-66387617-66840483
info@iranchemi.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X