تصویر صفحه قوانین مقررات ایران شیمی فروش مواد شیمیایی

قوانین خرید و فروش در ایران شیمی

✔شرایط پرداخت

الف) در صورت تمایل مشتری به ارسال محصول توسط پیک، می بایست کلیه مبلغ فاکتور را قبل از ارسال به صورت کامل واریز نماید و هزینه پیک به صورت حضوری بر عهده مشتری خواهد بود.

ب) در بعضی موارد امکان تحویل کالا به صورت حضوری با هماهنگی قبلی امکان پذیر می باشد.

✔ضمانت(گارانتی) و شرایط مرجوعی

الف) اصالت محصولات توسط این مجموعه ضمانت می شود و درصورتیکه مشتری پس از دریافت محصول باوری بر خلاف این داشته باشد(تصور بر اینکه محصول اصل نیست) می تواند محصول را به همان صورت پلمپ برای ما باز گرداند تا پس از بررسی کارشناسان مجموعه و در صورت اثبات موارد گفته شده از طرف مشتری، کلیه وجوه پرداختی به حساب ایشان بازگردانده می شود و در صورت عدم اثبات، هزینه های انبارداری و حمل و نقل از مبلغ فاکتور کسر می شود و مابقی به حساب مشتری بازگردانده خواهد شد. ملاک تصمیم گیری و اظهار نظر نهایی کارشناس های مجموعه می باشند.

ب)  مواد شیمیایی که به صورت باز فروخته شده و همچنین محصولاتی که پس از ارسال توسط مشتری باز شده و پلمپ نمی باشد، قابلیت مرجوع را ندارد.

✔مدت زمان تحویل کالا

الف) مدت زمان تحویل کالا برای مشتریان شهر تهران در صورتیکه قبل از ساعت ۱۲ هر روز مراحل ثبت سفارش و واریز را مشتری به طور کامل انجام داده باشد، در سریع ترین زمان همان روز و درصورتیکه بعد از ساعت ۱۲ انجام شود ارسال محصول در صورت امکان همان روز و در غیر این صورت در روز کاری بعد انجام خواهد شد.

ب) مدت زمان تحویل کالا برای مشتریان شهرستان در صورت انجام کلیه مراحل ثبت سفارش  و واریز، با توجه به شرایط باربری و پیک ارسال به شهرستان در سریعترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

✔قوانین سلب مسئولیت

الف) کلیه محصولات این مجموعه با هدف انجام پژوهش و تحقیقات آزمایشگاهی، صنعتی و همچنین استفاده در صنایع مختلف برای ساخت و عرضه محصولات مجاز و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران به فروش می رسد و عواقب سو استفاده از این محصولات بر عهده خود مشتری خواهد بود.

ب) با توجه به اینکه هر یک از محصولات دستورالعمل مصرف دارند که در سایت تولید کننده و دیگر منابع علمی آورده شده است و همچنین نکات ایمنی برای استفاده از آنها لازم الاجراء می باشد، در نتیجه عواقب استفاده نادرست از هر یک از محصولات بر عهده مصرف کننده خواهد بود.

✔رعایت حریم خصوصی

اطلاعات شخصی مشتریان ایران شیمی نظیر نام، ایمیل، شماره تماس و … نزد سایت محفوظ است و به هیچ وجه در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت.

✔امنیت سایت و حق مالکیت 

الف) هرگونه استفاده از نام و برند مجموعه ایران شیمی ، لوگو، آدرس سایت، لینک سایت و ..  بدون کسب اجازه از مدیریت مجموعه بر خلاف قانون بوده و فرد یا شرکت خاطی می بایست پاسخگوی مراجع قضایی باشد.

ب) هرگونه اقدام که منجر به اختلال در روند کارکرد سایت ایران شیمی شود خلاف قانون می باشد و قابل پیگیری از طریق پلیس فتا و مراجع قانونی است.

فهرست